Žíhací zařízení WELDOTHERM STE – Standard Europa
Find the Best Web Hosting which offers reliable service and top quality support

Série žíhacích zařízení STANDARD EUROPA byla vyvinuta tak, aby mohly být předehřívací a žíhací práce prováděny s maximální přesností, ale nemusely být řešeny komplexní programové profily tepelného zpracování. Zařízení STANDARD EUROPA tak spojují obvyklou kvalitu WELDOTHERM® s jedinečným poměrem ceny a výkonu.

Zařízení jsou standardně vyráběny s šesti anebo dvanácti samostatně řízenými regulačními okruhy a jsou vybaveny šesti anebo dvanácti - kanálovými zapisovači teploty. Ke kontrole odběru proudu každého regulačního okruhu slouží vestavěné ampérmetry.

Zařízení jsou dále vybaveny potřebným kabelovým příslušenstvím a různými typy topných prvků podle potřeby konkrétních aplikací tepelného zpracování.

Programování a Regulace: TC 80

K programování zařízení a regulaci procesu tepelného zpracování slouží programové regulátory TC 80. Programové regulátory TC 80 lze velmi lehce programovat a mají paměťové místa, kam lze uložit až 5 programů k opakování v jakoukoli dobu. Tyto lze vzájemně propojit, takže mohou být realizovány i náročnější tepelná zpracování.

Programový regulátor TC 80 má energeticky nezávislou paměť, takže uložené programy zůstanou zachovány i po odpojení síťového napětí.

  • každý okruh může mít svůj specifický průběh teplot a časů pro tepelné zpracování se stejnou dobou startu a různou dobou ukončení procesu podle nastaveného průběhu tepelných křivek
  • pro každé konkrétní místo lze nastavit proces zpracování podle síly materiálů, včetně náběhových teplot, výdrží na postupné teplotě a samozřejmě i řízené ochlazování

Technické parametry

Výkonové řady: 45 / 70 / 82 / 130 kW

Počet regulačních okruhů: 6 / 12

Programové regulátory: TC 80

 

 

Technické parametry

Zadávání programů: 5-ti tlačítky

Počet programů: 5

Počet oddílů pro každý program: 2 výkony vyhřívání,
1 doba setrvání, 1 výkon ochlazování + doba rozběhu

 

 

Adresa:
Křižíkova 68
Brno  612 00, Czech Republic
GPS: 49°13'21.19"N; 16°36'53.62"E
Kontakt:
tel.: +420 543 250 727-9
fax: +420 543 250 730
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

WIRPO s.r.o.

Zabýváte se problematikou svařování, navařování, povrchovými úpravami nebo předehřevy? 

Společnost Wirpo® s.r.o. je dodavatelem materiálů pro tuto oblast od renomovaných českých i světových výrobců.

Dokladem je působení firmy na trhu již od roku 1996, za samozřejmost pak považujeme certifikaci dle ČSN EN ISO 9001:2001 a ČSN EN ISO 14001:2005.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Evidujeme v běžném režimu.

Rychlé odkazy