Služby

Mobilní tepelné zpracování

Mobilní tepelné zpracování svarů. Naši pracovníci jsou schopní se operativně přemístit s mobilním žíhacím zařízením kamkoliv k zákazníkům nejen v České Republice, ale i v dalších evropských zemích. Nabízíme realizaci mobilního tepelného zpracování prostřednictvím řízených elektrických odporových ohřevů, řízené předehřevy a tepelné zpracování po svařování. Tepelné zpracování dle technologického postupu dodáváme s průkaznou deklarací parametrů:

 
•Tepelné zpracování dle požadovaných tolerancí
•Tepelné zpracování s doloženým záznamem procesu

 

Servisní dílna

provádí údržbu a opravy odporových žíhacích zařízení, modernizuje starší zařízení a opravuje Vaše vadné topné rohože.

 

Měřicí a regulační technika

Vám dodá programové regulátory, pokud chcete provést modernizaci staršího žíhacího zařízení sami, opravuje, udržuje a kalibruje s certifikátem Vaše zapisovače teploty a kalibrovací přístroje, dodá Vám nové zapisovače teploty, regulátory teploty, termočlánky a poradí Vám při jakýchkoli problémech s měřicí a regulační technikou.

 

Naši odborníci

Vám kdykoli rádi poradí při řešení komplexních úkolů tepelného zpracování.

 

Zaškolení obsluhy

Kromě toho Vám nabízíme školení pro Vaše spolupracovníky v naší firmě nebo i přímo ve Vašem podniku nebo na Vaší stavbě kdekoli na světě. Školení provádí vždy zkušený supervizor firmy WIRPO s.r.o.

 

Pronájem

WIRPO s.r.o. Vám nabízí možnost cenově výhodného pronájmu zařízení WELDOTHERM®, pokud chcete předehřívací a žíhací práce provést svým vlastním personálem.

Z důvodu velké poptávky je však vhodná včasná rezervace.

 

Adresa:
Křižíkova 68
Brno  612 00, Czech Republic
GPS: 49°13'21.19"N; 16°36'53.62"E
Kontakt:
tel.: +420 543 250 727-9
fax: +420 543 250 730
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

WIRPO s.r.o.

Zabýváte se problematikou svařování, navařování, povrchovými úpravami nebo předehřevy? 

Společnost Wirpo® s.r.o. je dodavatelem materiálů pro tuto oblast od renomovaných českých i světových výrobců.

Dokladem je působení firmy na trhu již od roku 1996, za samozřejmost pak považujeme certifikaci dle ČSN EN ISO 9001:2001 a ČSN EN ISO 14001:2005.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Evidujeme v běžném režimu.

Rychlé odkazy