Výdejní místo: Škrobárenská 518/16, Brno Více

Vyberte lokalizaci e-shopu

GVS ELIPSE obličejová filtrační polomaska B1P3 RD

Filtr třídy B1 slouží k zachycení částic anorganických plynů a pár (kromě oxidu uhelnatého) do koncentrace 1,000 ppm. Částicový filtr P3 zachycuje 99,95% všech prachových a aerosolových částic do velikosti 0,3 µm.  Částicový filtr P3 je vyroben ze speciálního média HESPA (High Efficiency Synthetic Particulate Airfilter) a umožňuje záchyt částic hexavalentního (šestimocného) chromu a částic manganu při práci s nerezavějícícmi ocelemi, oxidů zinku při práci s pokovenými výrobky, částic hliníku a výparů olova, s filtrem proti nežádoucím pachům. Schváleno dle EN140: 1998. APF 20.


Nyní s čistícím ubrouskem zdarma.

Oblasti použití
B1P3 : Anorganické plyny a páry (kromě oxidu uhelnatého)
B1P3: Výroba s využitím arzenovodíku, jodu, chloru nebo formaldehydu,
jako např. výroba izolací, průmyslových nebo spotřebních výrobků, plazmové dělení kovů, mikroelektronika…

Cena včetně filtrů.

Hmotnost 258 g

 


Výrobce: GVS Filter Technology, UK
Kód produktu: SPR505

963,2 Kč vč. DPH

796,0 Kč bez DPH

Dostupnost: info v obchodu

(ks)
  • Kombinuje maximální komfort spolu s minimálními nároky na údržbu. Maska je velmi oblíbená u profesionálů pro její snadné použití, dobře se snáší i při celodenním nošení. Provozně nejlevnější řešení pro ochranu proti částicím.

    Konstrukce s extrémně nízkým profilem neomezuje zorné pole a nezasahuje oblast použití ochranných brýlí. Maska je osazena dvěma flexibilními filtry neomezujícími výhled. Precizní a komfortní maska s jedním velkým výdechovým ventilem a nízkou rezistencí při dýchání. Velký zpětný výfukový ventil redukuje nahromaděné teplo. Snadná fixace a přizpůsobení pomocí 4-bodových nastavitelných pásků. Díky technickému řešení snadná a rychlá výměna filtrů (žádné šroubování). Maska je vyrobena ze speciálního medicínského měkkého nealergizujícího polymeru TPE, který se výborně přizpůsobuje anatomii uživatele. Neobsahuje latex ani silikon. Snadná údržba masky - čištění vlažnou vodou a běžným mýdlem.