Výdejní místo: Škrobárenská 518/16, Brno Více

Vyberte lokalizaci e-shopu

Filtroventilační jednotka s pohonem vzduchu ( PAPR ) a samozatmívací helmou Titanium 9400

Lehká konstrukce filtru (1470 g) poskytuje pohodlí po celý den a snižuje únavu. Pohodlné ramenní popruhy snižují únavu během dlouhých pracovních směn a rozloží váhu tak, aby poskytly pohodlné a bezpečné uchycení pro široké spektrum uživatelů.

Duální nastavení rychlosti vzduchu umožňuje uživatelům nastavit objem průtok vzduchu pro maximální pohodlí v různých pracovních podmínkách. Akustická a vibrační výstraha upozorní uživatele v hlučném prostředí. Elektronické řízení automaticky upravuje rychlost ventilátoru tak, aby bylo proudění vzduchu konstantní. Kryt vzduchové hadice chrání hadici před jiskrami a otěrem a zabezpečuje její delší životnost.
Nízký profil filtroventilační jednotky umožňuje neomezený pohyb a nebrání v uživatelském pohodlí.
Předfiltr prodlužuje životnost hlavního HEPA filtru. Záchyt 99,97% částic o velikosti 0,3μm.

Lehká Lithium-iontová baterie poskytuje vysokou životnost (osm hodin) bez paměťového efektu od častého dobíjení (tři hodinový cyklus nabíjení).
S každou jednotkou jsou dodávány dvě baterie. Baterie jsou určeny pro 500 dobití.

Souprava dodávána v praktické příruční kabele.


Výrobce: Miller Electric Mfg. Co., USA
Kód produktu: MI247533

Původní cena: 28 712,1 Kč

27 712,9 Kč vč. DPH

22 903,2 Kč bez DPH

Dostupnost: info v obchodu

ks
  • Helma Titanium™ 9400 nabízí digitální kontrolu s funkcí Infotrack™ pro sledování a zobrazení času hoření oblouku, hliníkový tepelný ochranný štít chránící samozatmívací kazetu před tepelným zatížením a jedinečný hlavový kříž pro maximální pohodlí.