Výdejní místo: Škrobárenská 518/16, Brno Více

Vyberte lokalizáciu e-shopu

ZOBRAZIT PRODUKTY

GVS ELIPSE filtrační polomaska E1, high performance

Obličejová opakovatelně použitelná filtrační polomaska Elipse E1, high performance. Vysoce výkonná protiplynová maska s filtrací E1. Určena pro prostředí s oxidem siřičitým a dalšími kyselými plyny a párami.

Oblasti použití
E1: Kyselé plyny a páry (kromě oxidu uhelnatého)
E1: Výroba a manipulace s využitím kyselin, např. kyselina sírová...

Kompaktní, lehký a flexibilní design, který se dokonale přizpůsobí tvarům obličeje a nabízí plný rozsah rozhledu bez překážení další ochraně zraku nebo sluchu, kterou uživatel používá. Nové filtry s nízkým dýchacím odporem, zvýšenou filtrací plynu a delší životností. Nová a vylepšená, snadno nastavitelná spona na popruhu s vylepšeným držením na temeni hlavy. Elipse je k dispozici ve 2 velikostech. Materiály použité pro výrobu masek a filtrů jsou hypoalergenní, bez zápachu, kompatibilní s FDA a neobsahují latex ani silikon. Nyní s čistícím ubrouskem zdarma.

Cena včetně filtrů.

Hmotnost masky 100 g, hmotnost filtrů max 137 g.  

 


Výrobce: GVS Filter Technology, UK

od 36,10 € vč. DPH

od 29,84 € bez DPH

Varianty

GVS ELIPSE filtrační polomaska E1, high performance

info v obchodu

Kód varianty: SPR514

Velikost: S/M

29,84 € bez DPH /

36,10 € vč. DPH/

GVS ELIPSE filtrační polomaska E1, high performance

info v obchodu

Kód varianty: SPR515

Velikost: M/L

29,84 € bez DPH /

36,10 € vč. DPH/

  • Konstrukce s extrémně nízkým profilem neomezuje zorné pole a nezasahuje oblast použití ochranných brýlí. Maska je osazena dvěma flexibilními filtry neomezujícími výhled. Precizní a komfortní maska s jedním velkým výdechovým ventilem a nízkou rezistencí při dýchání.Velký zpětný výfukový ventil redukuje nahromaděné teplo. Snadná fixace a přizpůsobení pomocí 4-bodových nastavitelných pásků. Díky technickému řešení snadná a rychlá výměna filtrů  (žádné šroubování). Maska je vyrobena ze speciálního medicínského měkkého nealergizujícího polymeru TPE, který se výborně přizpůsobuje anatomii uživatele. Neobsahuje latex ani silikon. Snadná údržba masky - čištění vlažnou vodou a běžným mýdlem