Antismogové respirátory

Úvod

Přídavné materiály

Systém Aquasol

Tepelné zpracování

Žárové nástřiky a Laserové návary

Práškové řezání plamenem

Spreje a kapaliny

Tepelně odolné materiály a výrobky

Brusné a leštící kotouče

Ochranné pomůcky

Termokřídy

Keramické podložky

Katalogy ke stažení

Smog - znečištění ovzduší způsobené lidskou činností, vytvářené vstupem pevných látek do atmosféry, na ně navázané tzv. suspendované částice s velmi často karcinogenními polycyklickými uhlovodíky - PAH (benzo-pyren, naftalen). Smog také může obsahovat škodlivé plyny, jako jsou oxid síry nebo oxid dusíku.
PM 10 - rozptýlený prach s částicemi menšími než 10 μm. Tyto částice jsou vysoce toxické s obsahem polycyklických aromatických uhlovodíků a mohou díky své malé velikosti pronikat dýchacím systémem do oběhového systému.
PM 2,5 - rozptýlený prach s částicemi menšími než 2,5 μm. Tyto částice jsou vysoce toxické s obsahem polycyklických aromatických uhlovodíků a mohou díky své malé velikosti pronikat dýchacím systémem do oběhového systému.
PM 1 - rozptýlený prach s částicemi menšími než 1 μm. Tyto částice jsou vysoce toxické s obsahem polycyklických aromatických uhlovodíků a mohou díky své malé velikosti pronikat dýchacím systémem do oběhového systému.
PAHs - polycyklický aromatický uhlovodík(obsahující benzo-pyren) – karcinogenní a silně jedovatá látka.
Aktivní uhlí - Speciálně připravené uhlí používané k čištění vzduchu, s velmi vysokou porézností a absorpčními vlastnostmi, což umožňuje neutralizovat škodlivé páry a plyny.
Výdechový ventil - ventil zabudovaný do polomasky, který odvádí vydechovaný vzduch zevnitř polomasky. Výdechový ventil není filtr a funguje pouze při vydechování vzduchu.

Optimální řešení – SMOG X 210 SV respirátor proti smogu, s absorpčním pohodlným těsněním, které jako další bezpečnostní opatření nasává a absorbuje pot.
Respirátor SMOG X 210 SV proti smogu s výdechovým ventilkem účinně filtruje částice menší než 2 μm. Používá se k ochraně dýchacího systému před vdechnutím prachových částic od 2,5 - 10 μm, které se vážou ke smogu, spolu s karcinogenními polycyklickými aromatickými uhlovodíky, které se k nim často vážou: benzo-pyren, naftalen - karcinogenní a silně jedovaté látky.
Konstrukce polomasky umožňuje volné dýchání a proto je užitečná v každodenním životě na cestě do práce nebo do školy.
Filtrace chrání náš dýchací systém, proto je vhodné používat polomasku proti smogu i při krátkodobých pobytech v prostředí, kde jsou smogové normy překročeny.
Moderní design, jemné materiály a stylová černá barva masky jsou vlastnosti
určené zejména pro náročné uživatele.
Respirátor SMOG XC 210 V s aktivním uhlím proti smogu se speciální přidanou vrstvou aktivního uhlí snižuje škodlivé pachy, včetně výfukových plynů. Moderní design, jemné materiály a stylová černá barva masky jsou vlastnosti určené zejména pro náročné uživatele.
SMOG XC 210 V účinně filtruje částice menší než 2 μm. Používá se k ochraně
dýchacího systému před vdechnutím prachových částic od 2,5 - 10 μm, které se vážou ke smogu, spolu s karcinogenními polycyklickými aromatickými uhlovodíky, které se k nim často vážou: benzo-pyren, naftalen - karcinogenní a silně jedovaté látky.
Konstrukce polomasky umožňuje volné dýchání, a proto je užitečná v každo-denním životě na cestě do práce nebo do školy.
Filtrace chrání náš dýchací systém, proto je vhodné používat polomasku proti smogu i při krátkodobých pobytech v prostředí, kde jsou smogové normy překročeny.
 
SMOG X 310 SV respirátor s nejvyšším stupňem ochrany - profesionální řešení a další přidaná filtrační vložka použitá v respirátoru.
SMOG X 310 SV zaručuje účinnou ochranu i proti prachovým částicím o velikosti 1 μm. Moderní design, jemné materiály a stylová černá barva masky jsou vlastnosti určené zejména pro náročné uživatele.
Respirátor SMOG X 310 SV je vybaven absorpčním těsněním, které jako další
bezpečnostní opatření nasává a absorbuje pot, čímž poskytuje vysoký komfort pro uživatele.
Konstrukce polomasky umožňuje volné dýchání, a proto je užitečná v každo-denním životě na cestě do práce nebo do školy.
Filtrace chrání náš dýchací systém, proto je vhodné používat polomasku proti smogu i při krátkodobých pobytech v prostředí, kde jsou smogové normy překročeny.

 

Adresa

Škrobárenská 518/16 - Hala B8
Brno  617 00, Czech Republic
GPS: 49°10'55.5"N 16°37'31.8"E

tel.: +420 543 250 727
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

WIRPO s.r.o.

Zabýváte se problematikou svařování, navařování, povrchovými úpravami nebo předehřevy? 

Společnost Wirpo® s.r.o. je dodavatelem materiálů pro tuto oblast od renomovaných českých i světových výrobců.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Evidujeme v běžném režimu.