Elektrické odporové ohřevy

Elektrické odporové ohřevy představují univerzální řešení pro různé aplikace tepelného zpracování v průmyslových provozech anebo pro venkovní použití při montážních svářečských pracích. Při tomto procesu je teplo přenášeno na zpracovávaný díl řízeným vyzařováním v předem nastavených hodnotách. Použití termočlánku pod každým topným prvkem zamezuje lokálnímu přehřátí, které může způsobit nežádoucí změny struktury materiálu. Použitím zařízení WELDOTHERM® máte vždy proces plně pod kontrolou, což vám zaručuje realizovat vaše procesy v požadované kvalitě. Zařízení WELDOTHERM® nachází široké uplatnění i při tepelném zpracování po sváření, tj. různé druhy žíhání dle požadavků výroby.

Výhody řízených elektrických ohřevů:

  • řízené elektrické ohřevy poskytují možnost přesného dávkování vneseného tepla do svařence podle technologických požadavků základního materiálu
  • náběh teplot lze nastavit s přesně definovaným požadavkem podle síly materiálu
  • udržení teploty na požadovaných hodnotách, při svařování udržení interpass teploty
  • řízené ochlazování svařeného dílce (dodržení teplot dle IRA, ARA diagramu)
  • možnost tepelného zpracování svařence dle technologického postupu s průkaznou deklarací parametrů tepelného zpracování (výtisk z grafického záznamníku anebo uložení na paměťovém médiu)

Zdroje pro řízené tepelné zpracování:

Weldotherm nabízí zařízení pro tepelné zpracování v mnoha výkonových verzích. Tyto zařízení jsou charakteristické vysokou přesností, snadnou obsluhou a uživatelským komfortem. Dále jsou pak k dispozici robustné žíhací prvky s vysokou kvalitou použitých materiálů a všechny komponenty související s příslušnou měřicí technikou.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adresa:
Křižíkova 68
Brno  612 00, Czech Republic
GPS: 49°13'21.19"N; 16°36'53.62"E
Kontakt:
tel.: +420 543 250 727-9
fax: +420 543 250 730
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

WIRPO s.r.o.

Zabýváte se problematikou svařování, navařování, povrchovými úpravami nebo předehřevy? 

Společnost Wirpo® s.r.o. je dodavatelem materiálů pro tuto oblast od renomovaných českých i světových výrobců.

Dokladem je působení firmy na trhu již od roku 1996, za samozřejmost pak považujeme certifikaci dle ČSN EN ISO 9001:2001 a ČSN EN ISO 14001:2005.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Evidujeme v běžném režimu.

Rychlé odkazy