Partneři

Úvod

Přídavné materiály

Ochrana kořene svaru-systém Aquasol

Ochrana proti laseru

Mobilní tepelné zpracování

Žárové nástřiky a laserové návary

Práškové řezání plamenem

Spreje a kapaliny

Tepelně odolné tkaniny a výrobky

Brusné a leštící kotouče

Ochranné pomůcky

Katalogy ke stažení

 

Zander Schweisstechnik, SRN

dodavatel přídavných materiálů pro svařování a navařování, bronzy, nikly, kobaltové báze, návary s wolframkarbidy, vakuově balené montážní elektrody.

Hobart Brothers Company, USA

Hobart Brothers je společnost s bohatou a rozmanitou historií. Byla založena v roce 1917 Charlesem Clarenceem (C.C.) Hobart, spolu s jeho manželkou Lou Ella a jejich třemi syny, Edwardem, Charlesem a Williamem. Dnes Hobart Brothers pokračuje v vývoji a výrobě trubičkových drátů Hobart®, plných drátů a elektrod pro distribuci po celém světě. Každý z produktů byl pečlivě formulován tak, aby nabízel výsledky s nejvyšší kvalitou, zlepšil produktivitu práce a pomohl snížit provozní náklady.

TREGASKISS

Weldotherm GmbH, SRN:

výrobce a dodavatel technologií pro řízené odporové a indukční předehřevy, dohřevy a žíhání, mobilních jednotek využitelných například při montážních svarech potrubí.

ITW Welding GmbH, SRN:

výrobce a dodavatel bezešvých trubičkových drátů pro svařování a navařování. (Drahtzug Stein)

ELGA AB. SWEDEN

Již více než 70 let společnost Elga vyrábí svařovací materiál. Dnes je Elga jedním z největších evropských hráčů v této oblasti.

GTV mbH, SRN:

výrobce a dodavatel přídavných materiálů a technologií pro žárové stříkání. Trubičkových drátů pro nástřik elektrickým obloukem a dále technologiemi HVOF, plasma a laser cladding.

GVS Filter Technology, UK

Skupina GVS je jedním z předních světových výrobců filtrů a komponentů pro aplikace v oblasti zdravotnictví, vědy o živé přírodě, automotive, spotřebiče, bezpečnosti a obchodní a průmyslové filtrace.

Miller Electric Mfg. Co., USA

Společnost byla založena v roce 1929 a postupně se stala světovým lídrem ve výrobě zařízení pro obloukového svářování. Společnost Miller Electric vyrábí svářečky TIG, MIG/MAG, SAW, automatizační svařovací prvky, svařovací hořáky a příslušenství, zařízení pro indukční ohřevy, záložní zdroje a odporové svářecí stroje.

BERNARD

Höganäs AB, Švédsko:

vedoucí světová společnost v oblasti výroby kovových prášků. Jedná se o nástřikové a návarové kovové materiály na bázi niklu, kobaltu (Stellity), železa pro technologie PTA, HVOF, nástřiky plasmou a plamenem, navařování plamenem. Dále pak řezné prášky pro plamen.

Adresa

Škrobárenská 518/16 - Hala B8
Brno  617 00, Czech Republic
GPS: 49°10'55.5"N 16°37'31.8"E

tel.: +420 543 250 727
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

WIRPO s.r.o.

Zabýváte se problematikou svařování, navařování, povrchovými úpravami nebo předehřevy? 

Společnost Wirpo® s.r.o. je dodavatelem materiálů pro tuto oblast od renomovaných českých i světových výrobců.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Evidujeme v běžném režimu.