Partneři

Úvod

Přídavné materiály

Ochrana kořene svaru-systém Aquasol

Ochrana proti laseru

Mobilní tepelné zpracování

Žárové nástřiky a laserové návary

Práškové řezání plamenem

Spreje a kapaliny

Tepelně odolné tkaniny a výrobky

Brusné a leštící kotouče

Ochranné pomůcky

Katalogy ke stažení

 

Zander Schweisstechnik, SRN

dodavatel přídavných materiálů pro svařování a navařování, bronzy, nikly, kobaltové báze, návary s wolframkarbidy, vakuově balené montážní elektrody.

Hobart Brothers Company, USA

Hobart Brothers je společnost s bohatou a rozmanitou historií. Byla založena v roce 1917 Charlesem Clarenceem (C.C.) Hobart, spolu s jeho manželkou Lou Ella a jejich třemi syny, Edwardem, Charlesem a Williamem. Dnes Hobart Brothers pokračuje v vývoji a výrobě trubičkových drátů Hobart®, plných drátů a elektrod pro distribuci po celém světě. Každý z produktů byl pečlivě formulován tak, aby nabízel výsledky s nejvyšší kvalitou, zlepšil produktivitu práce a pomohl snížit provozní náklady.

TREGASKISS

Weldotherm GmbH, SRN:

výrobce a dodavatel technologií pro řízené odporové a indukční předehřevy, dohřevy a žíhání, mobilních jednotek využitelných například při montážních svarech potrubí.

ITW Welding GmbH, SRN:

výrobce a dodavatel bezešvých trubičkových drátů pro svařování a navařování. (Drahtzug Stein)

ELGA AB. SWEDEN

Již více než 70 let společnost Elga vyrábí svařovací materiál. Dnes je Elga jedním z největších evropských hráčů v této oblasti.

GTV mbH, SRN:

výrobce a dodavatel přídavných materiálů a technologií pro žárové stříkání. Trubičkových drátů pro nástřik elektrickým obloukem a dále technologiemi HVOF, plasma a laser cladding.

GVS Filter Technology, UK

Skupina GVS je jedním z předních světových výrobců filtrů a komponentů pro aplikace v oblasti zdravotnictví, vědy o živé přírodě, automotive, spotřebiče, bezpečnosti a obchodní a průmyslové filtrace.

Miller Electric Mfg. Co., USA

Společnost byla založena v roce 1929 a postupně se stala světovým lídrem ve výrobě zařízení pro obloukového svářování. Společnost Miller Electric vyrábí svářečky TIG, MIG/MAG, SAW, automatizační svařovací prvky, svařovací hořáky a příslušenství, zařízení pro indukční ohřevy, záložní zdroje a odporové svářecí stroje.

BERNARD

Höganäs AB, Švédsko:

vedoucí světová společnost v oblasti výroby kovových prášků. Jedná se o nástřikové a návarové kovové materiály na bázi niklu, kobaltu (Stellity), železa pro technologie PTA, HVOF, nástřiky plasmou a plamenem, navařování plamenem. Dále pak řezné prášky pro plamen.

Adresa

Škrobárenská 518/16 - Hala B8
Brno  617 00, Czech Republic
GPS: 49°10'55.5"N 16°37'31.8"E

tel.: +420 543 250 727
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

WIRPO s.r.o.

Zabýváte se problematikou svařování, navařování, povrchovými úpravami nebo předehřevy? 

Společnost Wirpo® s.r.o. je dodavatelem materiálů pro tuto oblast od renomovaných českých i světových výrobců.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Evidujeme v běžném režimu.

Uložit nastavení
Nastavení cookies
Pro co nejpohodlnější používání webu potřebujeme váš souhlas se zpracováním souborů cookies. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko Povolit vše.
Povolit vše
Zakázat vše
essential
Jsou nezbytné pro zajištění základních funkcí stránek a pro správný provoz webu. Z toho důvodu jsou povinné a nelze je vypnout.
Systémové
Povolit
analytics
Umožňují nám sledovat návštěvnost a způsob používání stránek. Díky tomu můžeme stránky optimalizovat tak, aby se vám s nimi lépe pracovalo.
Google Analytics
Povolit
Zakázat
Quantcast
Povolit
Zakázat