Topné dečky

Úvod

Přídavné materiály

Ochrana kořene svaru-systém Aquasol

Ochrana proti laseru

Mobilní tepelné zpracování

Žárové nástřiky a laserové návary

Práškové řezání plamenem

Spreje a kapaliny

Tepelně odolné tkaniny a výrobky

Brusné a leštící kotouče

Ochranné pomůcky

Katalogy ke stažení

 

 

POPTAT

Poptávka produktu Topné dečky

Prosím vyplňte následující formulář, zašleme vám potřebné informace na e-mail.

Žíhací a předehřívací dečky

 

Žíhací a předehřívací dečky jsou velmi robustní a stabilní univerzální žíhací prvky, které lze bez problému použít téměř v jakémkoliv případě. Speciální žíhací pásy a žíhací kabely lze díky jejich maximální flexibilitě používat u nejmenších průměrů trubek, stejně jako pro přivařování hrdel a stěn trubek. Topné články pecí WELDOTHERM® jsou vhodné zejména k předehřívání a žíhání obrobků, které ze specifického důvodu nebo kvůli jejich rozměrům nelze žíhat popř. předehřívat ve stabilních pecích.
Vysoká kvalita použité keramiky z oxidu hlinitého (96%) i materiálů topných vodičů (NiCr 80/20) se osvědčila při dlouholetém vlastním používání v náročných provozních podmínkách.
Standardně nabízímne všechny topné články se zásuvným systémem „DINSE“. Pro zákazníky, kteří používají anglická žíhací zařízení, alternativně na vyžádání osadíme naše topné články zásuvným systémem Camlock.

Topné rohože
Stejně jako všechna topná tělesa Weldotherm jsou naše topné rohože vyrobeny z keramiky oxidu hliníku (96 %) a polovodičových materiálů (NiCr 80/20). Jsou obzvláště robustní a trvanlivé a jsou vhodné pro všechny druhy svarů obvodových trubek a nádob, svarových ohybů, trysek a přírubových spojů, kromě povrchového ohřevu. Aplikační limit: 1050°C.

 Topna deka
Topné pásy
Tyto robustní topné pásky lze obzvláště dobře přizpůsobit obrobku a jsou ideálním topným prvkem pro obvodové svary na trubkách, stěnách trubek a obloucích, ohybech a švech, které jsou obtížně přístupné. Kromě toho slouží také k osazení přírub a fitinkových spojů. Aplikační limit: 1050°C.
 Gluehband1 1
Topné vějíře
Díky své flexibilní konstrukci přinášejí podložky vždy optimální teplotu jakékoli požadované části obrobku. Oblasti použití zahrnují bodové, přírubové a lícované svary, tryskové svary a také kónické a vyklenuté obrobky. Aplikační limit: 1050°C.

 vejir
One-line topné kabely
Naše jednořadé topné kabely mají vnější plášť vyrobený z austenitové drátěné sítě, díky čemuž je plášť pružný a odolný vůči teplu. Ideální pro svary tlakových nádob, svary přírubových spojů a stěn kotlů, armatury a spoje tvarových dílů, kromě trubek přehříváků i malých. Aplikační limit: 1050°C.

 oneline
Two-line (dvoužilový) topný kabel
Two-line topné kabely jsou vhodné pro tepelné zpracování malých trubek i pro speciální aplikace.

 twoline
Předehřívač
Předehřívač má zadní izolaci, která je vyrobena z 25mm silné keramické izolace v drátěném pletivu Inconel a chránič zad je vyroben z nerezového plechu. Oblasti použití zahrnují obvodové svary na potrubí, spoje na tlakových nádobách, obvodové svary nádrží a podélné svary nádrží. Aplikační limit: 450°C.

 Vorwaermer mit Bajonett Thermoelement 1
Magnetický předehřívač
Náš magnetický předehřívač je vybaven magnety odolnými vůči vysokým teplotám. Jeho zadní izolace je vyrobena z 25mm keramického vlákna v drátěném pletivu Inconel a chránič zad je vyroben z nerezového plechu. Oblasti použití zahrnují obvodové svary na potrubí, spoje na tlakových nádobách, obvodové svary nádrží a podélné svary nádrží. Aplikační limit: 450°C.

 Magnetvorwaermer Laengs1 1
Žíhací nátrubky
Pokud musí být trubka stejného průměru často tepelně zpracována, obaly šetří čas a peníze. Tyto žíhací nátrubky jsou vyrobeny na zakázku pro příslušný průměr a zkracují dobu instalace na minimum, protože není potřeba žádné časově náročné upevnění ohřívačů a izolačního materiálu. Aplikační limit: 950°C, pro nátrubky s termočlánkovými bajonetovými prvky max. 800 °C.

 natrubek
Magnetické topné boxy
Tři speciální magnety odolné vůči vysokým teplotám nezávisle drží předehřívač na svém místě. Zadní izolace je vyrobena z 25mm keramického vlákna v drátěném pletivu Inconel, chránič zad je robustní krabicové konstrukce z nerezové oceli s úchyty pro snadné použití. Ideální pro podélné svary v lodním stavitelství, na skříňové nosníky ocelových konstrukcí a rovné svary nádrží. Aplikační limit: 450°C.

 Magnet Heizkassetten1 1
Skříňový prvek
Skříňové články Weldotherm jsou instalovány v robustních nerezových plechových boxech a používají se k tepelnému zpracování svarů velkých obvodových nádob a také k ohřevu dočasných a stacionárních pecí. Aplikační limit: 850°C. 
 Kastenelement 60V1 1


 Rozměry topných a žíhacích deček

 
   
 
 Katalog ke stažení  

Adresa

Škrobárenská 518/16 - Hala B8
Brno  617 00, Czech Republic
GPS: 49°10'55.5"N 16°37'31.8"E

tel.: +420 543 250 727
mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

WIRPO s.r.o.

Zabýváte se problematikou svařování, navařování, povrchovými úpravami nebo předehřevy? 

Společnost Wirpo® s.r.o. je dodavatelem materiálů pro tuto oblast od renomovaných českých i světových výrobců.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Evidujeme v běžném režimu.